Vägglampa Hide-a-lite MILO II GU10Grå
1 395 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Hide-a-lite MILO II GU10 är en väggarmatur i tidlös design med ljusutsläpp både uppåt och nedåt. GU10-sockel för PAR16-ljuskälla där du själv kan välja typ och styrka på ljuskällan. Armaturhus och stomme av pressgjuten aluminium. Ytan är anodiserad och pulverlackerad för tufft utomhusklimat.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Vägglampa Hide-a-lite MILO II GU10 är en väggarmatur i tidlös design med ljusutsläpp både uppåt och nedåt. GU10-sockel för PAR16-ljuskälla där du själv kan välja typ och styrka på ljuskällan. Armaturhus och stomme av pressgjuten aluminium. Ytan är anodiserad och pulverlackerad för tufft utomhusklimat.
Utrustad med kopplingsbox för enkel installation.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | E7701139 |
| Färg | Grå |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Bredd | 83 mm |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | Skruvkoppling |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP55 |
| Längd | 110 mm |
| Ljuskälla | LED/Halogen |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Fasadbelysning |




