Vägglampa Malmbergs Björk Down E27
Rek. pris 720 kr
fr.718 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Björk Down E27
718 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägglampa från Malmbergs. Stomme av stålplåt och kupa av glas. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Nickel, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Sensor | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Vägglampa |
| Serie | Björk |
| Höjd | 0,24 m |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Stål/Glas |
| Djup | 260 mm |
| Effekt | 15 W |
| Höjd | 240 mm |

