Vägglampa Malmbergs Björk Down E27Svart
Rek. pris 720 kr
718 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Björk Down E27
Svart
718 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägglampa från Malmbergs. Stomme av stålplåt och kupa av glas. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977226 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 15 W |
| Sensor | Nej |
| Djup | 260 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Stål/Glas |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Björk |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7392529142174 |

