Vägglampa Malmbergs Boda
Rek. pris 645 kr
fr.522 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Boda
522 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vägglampa Boda från Malmbergs i aluminium med klart härdat glas som sprider ljuset neråt. Ansluts till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägglampa Boda från Malmbergs i aluminium med klart härdat glas som sprider ljuset neråt. Ansluts till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Mörkgrå, Nickel, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Bredd | 245 mm |
| Sensor | Nej |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Boda |
| Höjd | 0,122 m |
| Spänning | 230 V |
| Material | Aluminium |
| Djup | 132 mm |
| Effekt | 7 W |
| Höjd | 122 mm |
