Vägglampa Malmbergs BodaVit
645 kr
520 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Boda från Malmbergs i aluminium med klart härdat glas som sprider ljuset neråt. Ansluts till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägglampa Boda från Malmbergs i aluminium med klart härdat glas som sprider ljuset neråt. Ansluts till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977310 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Bredd | 245 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 132 mm |
| Höjd | 122 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Boda |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7392529150469 |
