Vägglampa Malmbergs Bok E27
fr.489 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Vägglampa från Malmbergs. Stomme av stålplåt och kupa av glas. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Nickel, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 15 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 384 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Stål/Glas |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Bok |
| Typ | Vägglampa |

