Vägglampa Malmbergs Ek E27
fr.610 kr
fr.516 krFrån 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ek E27
516 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägglampa från Malmbergs. Stomme av stålplåt och kupa av glas.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Nickel, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 318 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 325 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Stål/Glas |
| Serie | Ek |
| Produkttyp | Vägglampa |

