Vägglampa Malmbergs Ek E27Silver
725 kr
648 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Nickel

Ek E27
Silver
648 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägglampa från Malmbergs. Stomme av stålplåt och kupa av glas.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977221 |
| Färg | Nickel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Sensor | Nej |
| Djup | 318 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Stål/Glas |
| Serie | Ek |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7392529142129 |

