Vägglampa Malmbergs Karlstad 2L
fr.579 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Karlstad 2L
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa från Malmbergs av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägglampa från Malmbergs av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Mörkgrå, Nickel |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Bredd | 108 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 146 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 304 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Karlstad |
| Produkttyp | Fasadbelysning |

