


Vägglampa MarkslöjdGarden 24Aluminium
Rek. pris 829 kr
!
383 kr 555 kr
Spara 31 %
Kampanj
41 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Garden 24
Aluminium 383 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Praktisk och lättinstallerad vägglampa för utomhusbruk med fast LED. En ingående kabel, för vidarekoppling används Y-koppling. Dimbar i steg med Garden 24 dimmer. Transformator säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107715 |
| Färg | Aluminium |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 0,8 W |
| Bredd | 100 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Stil | Modern |
| Material | Aluminium |
| Serie | Garden 24 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 150 ° |
| Vikt | 0,36 kg |
| EAN-nr | 7330024584921 |

