Vägglampa Markslöjd HeroSvart
1 099 kr
30 dagars prisgaranti

Hero
Svart
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hero vägglampa från Markslöjd. Tillverkad i pulverlackerad aluminium med plastskärm. Fast 8W LED, 3000K. Fast, jordad installation.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Hero vägglampa från Markslöjd. Tillverkad i pulverlackerad aluminium med plastskärm. Fast 8W LED, 3000K. Fast, jordad installation.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106519 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 22 cm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 7,5 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | DIOD/LED |
| Material | Aluminium/Plast |
| Serie | Hero |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Bredd | 22 cm |
| EAN-nr | 7330024563230 |
