Vägglampa Markslöjd Pipe 2LSvart
Rek. pris 899 kr
489 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pipe 2L
Svart
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd Pipe 2L är en vägglampa i metall för utomhusbruk.
Lampan ger ljusspridning nedåt och monteras med bygel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107916 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Bredd | 65 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Pipe |
| EAN-nr | 7330024588042 |

