Vägglampa Nordlux Aggermed sensor
Rek. pris 1 049 kr
691 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Sensor:
Ja

Agger
med sensor
691 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Agger i metall och glas för utomhusbruk.
Skyddslass: Dubbel isolering
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 74501031 |
| Färg | Galvaniserad |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Agger |
| Höjd | 0,235 m |
| Spänning | 240 V |
| Material | Metall/Glas |
| Djup | 310 mm |
| Diameter | 265 mm |
| Effekt | 60 W |
| Höjd | 235 mm |
| EAN-nr | 5701581210974 |

