Vägglampa Nordlux Focus 1LSvart
Rek. pris 879 kr
704 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Focus 1L
Svart
704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Nordlux Focus 1L är en fasadbelysning med ett modernt utseende. Lampan ger bra belysning och skickar ett vackert ljus nedåt utefter väggen. Armaturen levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Focus 1L är en fasadbelysning med ett modernt utseende. Lampan ger bra belysning och skickar ett vackert ljus nedåt utefter väggen. Armaturen levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 874123 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Bredd | 110 mm |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 0,74 kg |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Focus |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7057388741233 |

