Vägglampa Nordlux LønstrupGalvaniserad med sensor
Rek. pris 1 149 kr
763 kr
751 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Galvaniserad
Sensor:
Ja

Lønstrup
Galvaniserad med sensor
751 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Lønstrup i metall och glas. Rördiameter 9,4 cm.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 71432031 |
| Färg | Galvaniserad |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Lønstrup |
| Höjd | 0,265 m |
| Spänning | 240 V |
| Material | Metall/Glas |
| Djup | 265 mm |
| Diameter | 220 mm |
| Effekt | 60 W |
| Höjd | 265 mm |
| EAN-nr | 5701581232280 |

