Vägglampa Nordlux LønstrupSvart utan sensor
Rek. pris 799 kr
555 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Sensor:
Nej

Lønstrup
Svart utan sensor
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Lønstrup i metall och glas. Rördiameter 9,4 cm.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 71431003 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 265 mm |
| Diameter | 220 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 265 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Lønstrup |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5701581232389 |

