Vägglampa Nordlux Luchy
Rek. pris 379 kr
300 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Luchy
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Luchy är en modern ljuslykta som passar både klassisk och mer modern arkitektur. Den svarta metallramen i kombination med de stora glasrutorna skapar ett lätt och luftigt designuttryck. Välj en dekorativ glödlampa och skapa din egen personliga stil.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Luchy är en modern ljuslykta som passar både klassisk och mer modern arkitektur. Den svarta metallramen i kombination med de stora glasrutorna skapar ett lätt och luftigt designuttryck. Välj en dekorativ glödlampa och skapa din egen personliga stil.
Egenskaper
- Romantisk design
- Parallellkoppling möjlig
- Max watt: 10
- Romantisk design
- Parallellkoppling möjlig
- Max watt: 10
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2418231003 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Bredd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Material | Metall |
| Höjd | 227 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,906 kg |
| Serie | Luchy |
| EAN-nr | 5704924017780 |





