Vägglampa Nordlux LuxembourgGalvaniserad med sensor
1 119 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Galvaniserad
Sensor:
Ja

Luxembourg
Galvaniserad med sensor
1 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Luxembourg i metall och glas.
Skyddslass: Dubbel isolering
Parallelkoppling är möjligt.
OBS! Vid användning av sensor så bör man inte använda LED-Ljuskälla.
Parallelkoppling är möjligt.
OBS! Vid användning av sensor så bör man inte använda LED-Ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 22661031 |
| Färg | Galvaniserad |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Luxembourg |
| Höjd | 0,27 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 470 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt | 60 W |
| EAN-nr | 5701581020054 |

