Vägglampa Nordlux Malte Halv Utebelysning Vägg
Rek. pris 1 249 kr
870 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Malte Halv Utebelysning Vägg
870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Malte Halv i metall och plast.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Fördelar: Vägglampa Nordlux Malte Halv Utebelysning Vägg
- Lämplig för utomhusbruk
- Modern design i galvaniserad metall
- Hög skyddsklassning (IP54)
Parallelkoppling är möjligt
Fördelar: Vägglampa Nordlux Malte Halv Utebelysning Vägg
- Lämplig för utomhusbruk
- Modern design i galvaniserad metall
- Hög skyddsklassning (IP54)
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 21841031 |
| Färg | Galvaniserad |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 95 mm |
| Diameter | 240 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Malte |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| EAN-nr | 5701581099043 |

