Vägglampa Nordlux Milda KubiSvart
Rek. pris 369 kr
254 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Milda Kubi
Svart
254 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Milda Kubi har en enkel och minimalistisk design och ger en intressant ljuseffekt i både uppåt- och nedåtgående riktning på väggen. Använd de inbyggda ljusmaskerna för att skapa det ljusmönster du vill ha.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Milda Kubi har en enkel och minimalistisk design och ger en intressant ljuseffekt i både uppåt- och nedåtgående riktning på väggen. Använd de inbyggda ljusmaskerna för att skapa det ljusmönster du vill ha.
Egenskaper
- Enkel och minimalistisk design
- Lyser både uppåt och nedåt
- Ljuseffekter ingår
- Parallellkoppling möjlig
- Fem års LED-garanti
- Enkel och minimalistisk design
- Lyser både uppåt och nedåt
- Ljuseffekter ingår
- Parallellkoppling möjlig
- Fem års LED-garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2418331003 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4,9 W |
| Bredd | 100 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,3344 kg |
| Spänning | 230 V |
| Energiförbrukning | 5 kWh/1000h |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4,9 W |
| Serie | Milda |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5704924017711 |







