Vägglampa Nordlux MildaSvart
Rek. pris 369 kr
279 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Milda
Svart
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Milda har en enkel och minimalistisk design och ger en intressant ljuseffekt i både uppåt- och nedåtgående riktning på väggen. Använd de inbyggda ljusmaskerna för att skapa det ljusmönster du vill ha.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Milda har en enkel och minimalistisk design och ger en intressant ljuseffekt i både uppåt- och nedåtgående riktning på väggen. Använd de inbyggda ljusmaskerna för att skapa det ljusmönster du vill ha.
Egenskaper
- Enkel och minimalistisk design
- Lyser både uppåt och nedåt
- Ljuseffekter ingår
- Parallellkoppling möjlig
- Fem års LED-garanti
- Enkel och minimalistisk design
- Lyser både uppåt och nedåt
- Ljuseffekter ingår
- Parallellkoppling möjlig
- Fem års LED-garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2418351003 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4,9 W |
| Bredd | 135 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Djup | 118 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,3382 kg |
| Spänning | 230 V |
| Energiförbrukning | 5 kWh/1000h |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4,9 W |
| Serie | Milda |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5704924017735 |







