Vägglampa Nordlux NibeKoppar
Rek. pris 3 199 kr
1 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Nibe
Koppar
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Nibe i metall och glas.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 24981030 |
| Färg | Koppar |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 340 mm |
| Diameter | 275 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Nibe |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5701581121010 |

