Vägglampa Nordlux Nico Square
Rek. pris 349 kr
333 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Nico Square
333 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nico Square har en elegant och modern design som sprider ljuset nedåt, vilket skapar en vacker ljuseffekt på väggen. Den vinklade silhuetten passar de flesta stilar utomhus med en klassisk eller mer modern arkitektur.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Nico Square har en elegant och modern design som sprider ljuset nedåt, vilket skapar en vacker ljuseffekt på väggen. Den vinklade silhuetten passar de flesta stilar utomhus med en klassisk eller mer modern arkitektur.
Lampan kan dämpas vid val av dimbar ljuskälla från dimmer (ej inkluderat).
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2518451003 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | GU10 |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 80 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Nico |
| Produkttyp | Fasadlampa |
| Vikt | 0,42 kg |
| EAN-nr | 5704924023576 |




