Vägglampa Nordlux Oliver Kvadrat
Rek. pris 579 kr
430 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Oliver Kvadrat
430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den fyrkantiga vägglampan Oliver avger ett vackert och diffust ljus som kan skräddarsys med de två medföljande kåporna så att du kan skapa ditt eget designuttryck. Oliver passar för både vägg och tak och har en vacker backlight-effekt när den är tänd. Ger praktisk belysning i olika typer av områden utomhus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den fyrkantiga vägglampan Oliver avger ett vackert och diffust ljus som kan skräddarsys med de två medföljande kåporna så att du kan skapa ditt eget designuttryck. Oliver passar för både vägg och tak och har en vacker backlight-effekt när den är tänd. Ger praktisk belysning i olika typer av områden utomhus.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2218251003 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Bredd | 175 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 175 mm |
| Diameter | 175 mm |
| Höjd | 58 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Serie | OLIVER |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Vikt | 0,3652 kg |
| EAN-nr | 5704924010996 |
