Vägglampa Nordlux Scorpius MaxiMattsvart
Rek. pris 679 kr
467 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Scorpius Maxi
Mattsvart
467 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Snygg vägglampa från Nordlux med retrolook. Finns i en mängd utföraranden så som koppar, galvaniserad plåt, svart och vit.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Snygg vägglampa från Nordlux med retrolook. Finns i en mängd utföraranden så som koppar, galvaniserad plåt, svart och vit.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Recensioner
Karl KVerifierad köpare
för 2 månader sedanBra kvalité för priset! Har dock inte så mycket att jämföra med men jag har satt upp 8 st. Lite kass kvalité på skruvarna men inget som påverkar funktionen när den väl sitter där. Väldigt många har kommenterat att vi har snygga lampor iaf :)
+ Snygg
+ Vettigt pris
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 21751003 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 270 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 140 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 140 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 140 mm |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Scorpius |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5701581012028 |
