Vägglampa Nordlux ScorpiusMattsvart
Rek. pris 399 kr
298 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Scorpius
Mattsvart
298 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Scorpius i metall och plast.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 21651003 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 40 kW |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 105 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Scorpius |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 5701581011021 |

