Vägglampa Nordlux SibelisBrun
499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Sibelis
Brun
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Sibelis har en enkel och tidlös design med svagt böjda former och rena linjer. Den vita diffusorn ger ett mjukt och behagligt ljus i dina utomhusmiljöer.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Sibelis har en enkel och tidlös design med svagt böjda former och rena linjer. Den vita diffusorn ger ett mjukt och behagligt ljus i dina utomhusmiljöer.
Egenskaper
- Enkel och tidlös design
- Mjukt, behagligt ljus
- Parallellkoppling möjlig
- Max watt: 10
- Enkel och tidlös design
- Mjukt, behagligt ljus
- Parallellkoppling möjlig
- Max watt: 10
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2418311061 |
| Färg | Brun |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Bredd | 195 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Sibelis |
| Höjd | 0,12 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 290 mm |
| Material | Plast |
| Vikt | 0,434 kg |
| Höjd | 120 mm |
| EAN-nr | 5704924017704 |



