Vägglampa Nordlux Tin MaxiSvart med sensor
Rek. pris 699 kr
495 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Sensor:
Ja

Tin Maxi
Svart med sensor
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Tin Maxi i metall och glas.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 21509103 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Bredd | 76 mm |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Tin |
| Höjd | 0,16 m |
| Spänning | 240 V |
| Höjd | 160 mm |
| Material | Metall/Glas |
| Djup | 125 mm |
| Effekt | 35 W |
| EAN-nr | 5701581328686 |

