Vägglampa Nordlux Vejers DownSvart
Rek. pris 799 kr
704 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Vejers Down
Svart
704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Vejers Down i metall och glas.
Skyddslass: Jordkontakt
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 74471003 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Sensor | Nej |
| Djup | 250 mm |
| Diameter | 220 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Spänning | 240 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Vejers |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5701581210677 |

