Vägglampa Norlys BerlinVit/Opalvit, 46 W, utan ljuskälla
Rek. pris 2 515 kr
1 153 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Opalvit
Ingår Ljuskälla:
Nej
Sockel:
E27

Berlin
Vit/Opalvit, 46 W, utan ljuskälla
1 153 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Berlin Svart 615B
Armatur i gjuten aluminium. Dikt för vägg. Finns i två färger. Kan även fås obestyckad med både klart eller opalvit polykarbonat. Finns även med LED-modul
Recensioner
Brf. NissögaVerifierad köpare
för 1 år sedanHög kvalitet Bra pris Snygg design Utmärkt ljus med 7.5W päronformad LED-lampa
Thomas JVerifierad köpare
för 7 år sedanFungerar jättebra och lyser klart.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722468 |
| Färg | Vit/Opalvit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Bredd | 270 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 140 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Berlin |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7042896110015 |


