Vägglampa Norlys Chelsea StåendeH: 990 mm
14 571 kr
8 565 krSpara 41 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
320 mm

Chelsea Stående
H: 990 mm
8 565 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Chelsea Koppar 954
Chelsea är en exklusiv serie av armaturer för både vägg, tak, portstolpar och högre stolpar. Armaturhuvuden är tillverkad i obehandlad koppar. Stolpar och väggfäste är tillverkad i gjuten aluminium. Glas i klar polykarbonat. Hörnfäste finns som tillbehör för vissa väggmodeller. Olika fästanordningar finns som tillbehör för stolparna.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722395 |
| Färg | Koppar |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 77 W |
| Bredd | 320 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 990 mm |
| Spänning | 240 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Koppar |
| Effekt/prestanda | 77 W |
| Serie | Chelsea |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7042899550047 |

