Vägglampa Norlys Genova MiniSvart
Rek. pris 1 499 kr
661 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Genova Mini
Svart
661 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Genova Mini Vit 175W
Armatur i gjuten aluminium, lackerad. Glas i klar polykarbonat. Väggmodell. IP54, Klass 2
Recensioner
Stefan PVerifierad köpare
för 6 år sedanTrevlig detalj på vår fasad, enkel att montera och få på plats!
+ Enkel att montera
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722292 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 46 W |
| Bredd | 160 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Spänning | 240 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Serie | Genova Mini |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7042891750063 |

