Vägglampa Norlys Glasgow
fr.915 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glasgow
915 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Glasgow Vit 730W
Armatur i gjuten aluminium, lackerad. Glas i klar polykarbonat. Väggmodell. IP54, Klass 2
Recensioner
JohanVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygga, klassiska lampor av bra kvalitet.
Stina IVerifierad köpare
för 1 år sedanEn lampa med rätt funktion och som passar utseendemässigt
+ Sticker inte ut för långt från väggen
- Vet inget (just nu iallafall)
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 42 W |
| Bredd | 230 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 120 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 375 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Glasgow |
| Produkttyp | Fasadbelysning |

