Vägglampa Norlys LarvikSvart
Rek. pris 1 837 kr
1 383 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Larvik
Svart
1 383 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Larvik Galv 690GA
Armatur i galvaniserad eller svartlackerad stålplåt. Klar polykarbonatkupa. Hörnfäste och distansplatta finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7703638 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 57 W |
| Bredd | 285 mm |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP55 |
| Effekt/prestanda | 57 W |
| Serie | Larvik |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7042896900067 |

