Vägglampa Norlys Paris LitenVit, med ljuskälla 3000 K, sockel LED-modul
Rek. pris 1 550 kr
1 121 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Ingår Ljuskälla:
Ja, LED
Ljustemperatur (K):
3000

Paris Liten
Vit, med ljuskälla 3000 K, sockel LED-modul
1 121 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarmatur Paris Svart 160B
En mycket omtyckt version av Paris väggmodell med nedljus. Tillverkad i galvaniserad eller lackerad stålplåt. Finns i två olika storlekar. Kan även fås med E27 sockel utan ljuskälla. Finns även i flera olika färger. Kan beställas med 4000K
Recensioner
Per KVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygga lampor fint sken
Anders JVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis som förväntat😊
Joachim HVerifierad köpare
för 6 år sedanJag är helnöjd med Norlys Paris lampan - köpte 9 stycken som sitter på några bodar vi vår parkering.
Lovisa UVerifierad köpare
för 7 år sedanStilren, bra funtion.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7701434 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 8,7 W |
| Bredd | 230 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 140 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP43 |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7042891495810 |

