Vägglampa Norlys SkiSvart
Rek. pris 2 928 kr
2 102 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ski
Svart
2 102 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Vägg Ski uttag LED Galv 1390GA
Armatur i en modern design med bländfritt ned ljus. Tillverkad i lackerad eller galvaniserad stål. Polykarbonat med optisk struktur. Finns även med uttag
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7703540 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 5,2 W |
| Bredd | 200 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 5,2 W |
| Serie | Ski |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7042891392065 |

