Vägglampa Norlys VansbroSvart
Rek. pris 1 189 kr
962 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Vansbro
Svart
962 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Vansbro Svart 1920B
Modern stallykta i galvaniserad eller lackerad stålplåt. Finns även i koppar. Glas i klar polykarbonat. Hörnfästen och distansplatta finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7701645 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 57 W |
| Bredd | 270 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 335 mm |
| Spänning | 240 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP55 |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 57 W |
| Serie | Vansbro |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7042891920763 |

