Vägglampa Norlys Venedig
Rek. pris 1 145 kr
fr.851 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Venedig
851 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Venedig Svart 261B
Klassisk armatur i gjuten aluminium, lackerad i en svart eller vit kulör. Glas i klar polykarbonat.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Bredd | 240 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Venedig |
| Höjd | 0,44 m |
| Spänning | 240 V |
| Material | Aluminium |
| Djup | 130 mm |
| Effekt | 46 W |
| Höjd | 440 mm |

