Vägglampa PR Home MiniTripp 230V IP44 30 cmSvart
Rek. pris 1 399 kr
851 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
LjuskällaLED-lampa PR Home Shine Filament Klot Clear E27 4 W
79 kr
MiniTripp 230V IP44 30 cm
Svart
851 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home MiniTripp 230V IP44 30 cm är en elegant vägglampa i pulverlackad metall. Den har en E27-lamphållare anpassad för användning med såväl traditionellt glödljus som med nyare LED ljuskällor, max 15W. Godkänd för utomhusbruk. Jordad, 230V klass 1 armatur för fast väggmontage.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home MiniTripp 230V IP44 30 cm är en elegant vägglampa i pulverlackad metall. Den har en E27-lamphållare anpassad för användning med såväl traditionellt glödljus som med nyare LED ljuskällor, max 15W. Godkänd för utomhusbruk. Jordad, 230V klass 1 armatur för fast väggmontage.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 121803 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 15 W |
| Bredd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Tripp |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7330976112456 |

