Vägglampa Steinel L 585Svart
465 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

L 585
Svart
465 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Steinel L 585 är en sensorlampa från Steinel i klassisk tidlös design som bara tänder ljuset när det behövs. Sensorn tänder lampan då någon kommer in i bevakningsområdet, räckvidd max 12 meter och bevakningsvinkel 180°. Sensorlampan har en lampkupa av klarglas.
Varumärke
SteinelBeskrivning
Vägglampa Steinel L 585 är en sensorlampa från Steinel i klassisk tidlös design som bara tänder ljuset när det behövs. Sensorn tänder lampan då någon kommer in i bevakningsområdet, räckvidd max 12 meter och bevakningsvinkel 180°. Sensorlampan har en lampkupa av klarglas.
Recensioner
Björn PVerifierad köpare
för 2 år sedanHar haft en sådan lampa 💡 tidigare å den har hållit i mååånga år så därför köpte jag en likadan till, PS snabb leverans 👍👋
Egenskaper
| Varumärke | Steinel |
| Art.Nr. | E7701183 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 215 mm |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 1,11 kg |
| Effekt | 60 kW |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Plast |
| Anslutning | 230 |
| Höjd | 312 mm |
| Spänning | 240 V |
| Serie | L 585 S |
| Djup | 229 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 180 ° |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| EAN-nr | 4007841005535 |



