Vägglampa Sunwind 243820 med Rörelsevakt
Rek. pris 169 kr
139 kr
30 dagars prisgaranti

243820 med Rörelsevakt
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

LED-lampa från Sunwind med med rörelsesensor för inomhusbruk. Drivs med 4 st 1,5V AA batterier (ej inkluderade).
Varumärke
SunwindBeskrivning
LED-lampa från Sunwind med med rörelsesensor för inomhusbruk. Drivs med 4 st 1,5V AA batterier (ej inkluderade).
Information
- Känslighetsområde 5 m
- Vinkel 120°
- Känslighetsområde 5 m
- Vinkel 120°
Recensioner
Hans LejdegårdVerifierad köpare
för 7 år sedanMycket missnöjd med lamporna. Det går inte att reglera vid vilken ljusstyrka som lamporna skall vara tända. De lyser därför nu inte bara vid mörker utan även vid svagare dagsljus. Batteritiden blir därför alldeles för kort. Lamporna åkte direkt ner i skräplådan. Mvh Hans
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 243820 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Stil | Modern |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 1,5 V |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7340068913175 |
