Vägglykta Gnosjö Konstsmide Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44Svart
Rek. pris 829 kr
664 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44
Svart
664 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44 är en modern väggbelysning för utomhusbruk. Den levereras med LED-belysning och sladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44 är en modern väggbelysning för utomhusbruk. Den levereras med LED-belysning och sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7681-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 3 W |
| Bredd | 100 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Spänning | 12 V |
| Anslutning | Transformator |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Amalfi |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307681758 |



