Vägglykta Gnosjö Konstsmide Arcturus Ned E27 Vit
1 546 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Arcturus Ned E27 Vit är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har opalfärgat akrylglas och har IP 23-klassning. Vägglampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Arcturus Ned E27 Vit är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har opalfärgat akrylglas och har IP 23-klassning. Vägglampan levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 25x37x42 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- 25x37x42 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 554-252 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Bredd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | 230 |
| Höjd | 420 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Arcturus |
| Djup | 370 mm |
| Effekt/prestanda | 100 kW |
| EAN-nr | 7318305542525 |

