Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bolzano Upp/ned GU10 Reflektor Rostfri
649 kr
539 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bolzano Upp/Ned GU10 Reflektor Rostfri är en modern fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bolzano Upp/Ned GU10 Reflektor Rostfri är en modern fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7595-000 |
| Färg | Rostfri |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 70 W |
| Bredd | 90 mm |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 115 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 245 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| Serie | Bolzano |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307595000 |
