Vägglykta Gnosjö Konstsmide Carpi Stor
fr.792 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Carpi Stor
792 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Carpi Stor är en stilren fasadbelysning med öppen design.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Mässing, Svart, Svart/Mässing |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 205 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | E27 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Höjd | 400 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 3,29 kg |
| Serie | Carpi |
| Djup | 125 mm |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |

