Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri 8W LEDVit
Rek. pris 1 019 kr
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Chieri 8W LED
Vit
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri 8W LED är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri 8W LED är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Recensioner
FraukeVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg vägglampa som är lite annorlunda med tre ljuskäglar var uppåt- och neråtriktade
Mats LVerifierad köpare
för 2 år sedanLiten och ger ett bra och skönt ljus.
BirgittaVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och fyller sin funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7853-250 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 7,2 W |
| Bredd | 185 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Chieri |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307853254 |

