Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri Justerbar Spridning LED 2X6W
fr.1 079 kr
fr.613 krFrån 42 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri Justerbar Spridning LED 2x6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri Justerbar Spridning LED 2x6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Recensioner
ClasVerifierad köpare
för 1 år sedanBra ljudbild. Lätt att justera.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 12 W |
| Bredd | 180 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 45 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Chieri |
| Typ | Fasadbelysning |
