Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona High Power 2x3W LED
Rek. pris 1 009 kr
fr.572 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cremona High Power 2x3W LED
572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona High Power 2x3W LED är en stilren fasadbelysning med belysning både uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona High Power 2x3W LED är en stilren fasadbelysning med belysning både uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Recensioner
Gustav HVerifierad köpare
för 2 år sedanBra men väldigt dåligt att dom inte är dimbara
Niklas BVerifierad köpare
för 5 år sedanFin färg. Bra kvalitet. Lätt att öppna två små luckor om man vill ha ljus uppåt också.
JohanVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygga lampor med bra kvalité
+ Lätta att installera
- Inget vad ja vet
Per Verifierad köpare
för 7 år sedanInga konstigheter med denna lampa, enkel och bra. Smidigt med reglerbara ljusbilder. Det negativa är att själva lamporna inte är utbytbara.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Bredd | 130 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 135 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Cremona |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
