





Vägglykta Gnosjö KonstsmideCremona Upp/Ned/Fram 3X3W High Power LEDWxDxH: 80x130x70 mm
702 kr1 179 kr
Spara 40 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Cremona Upp/Ned/Fram 3X3W High Power LED
WxDxH: 80x130x70 mm 702 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona Upp/Ned/Fram 3X3W High Power LED är en modern fasadbelysning som levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7992-370 |
| Färg | Mörkgrå |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 9 W |
| Bredd | 80 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Cremona |
| Typ | Fasadbelysning |
| Höjd | 170 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| EAN-nr | 7318307992373 |

