Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Liten
Rek. pris 329 kr
fr.213 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

E27 Liten
213 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Liten är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Liten är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 13x16x26 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 13x16x26 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Bredd | 137 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Fasadbelysning |
| Höjd | 0,285 m |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Material | Aluminium |
| Djup | 175 mm |
| Effekt | 60 W |
| Höjd | 285 mm |
